Far Cry 5 XBox One Oyunu

Far Cry 5 XBox One Oyunu

249,00 ₺ 259,00 ₺ 3% indirim
Dünya değişiyor Yaptığınız seçimlere göre uyarlanan ve tepki veren dinamik açık dünyada Joseph Seed ve fanatik takipçilerine karşı kendi seçtiğiniz şekilde oynayın. Direniş Ölçer siz ilerledikçe dünyayı size göre değiştirir. Yaptığınız tüm eylemler hikayenizi bir adım ileri taşır. Tüm oyun tarzlarını desteklemek için kontrol edebileceğiniz hayvanlar olan özelleştirilmiş Kiralık Dişleri yönlendirin.
free-delivery Ücretsiz gönderi
Ürün Detayları

Fanatik tarikata karşı direniş ateşini başlatın

Hope County, Montana'da düşman bölgesinde mahsur kaldığınızda tarikatlara karşı direnişi yönetmek için toplulukta etrafınızdaki gücü keşfedin. Tam senaryo modunda iki oyunculu ortak görev oyun deneyiminde tarikatları etkisiz hale getirmek için arkadaşlarınızla müttefik olun.

 

Kendi yolunuzu çizin

İstediğiniz yöne gitmekte özgürsünüz. Nereye, ne zaman ve nasıl gideceğinize siz karar verirsiniz. Hope County'ye girdiğiniz andan itibaren dünyada istediğiniz şekilde ilerleme özgürlüğüne sahipsiniz. Far Cry'da ilk kez hikayenin kahramanı sizsiniz. Kendi avatarınızı seçin ve karakterinizi özelleştirin.

Dinamik oyuncaklar

Klasik Amerikan arabalarından tırlara, ATV motorlardan traktörlere kadar simgesel Amerikan araçlarını kullanarak kırsal bölgelerde yönetimi ele geçirin. Destansı hava savaşlarında veya bombardıman uçuşlarında tarikat güçlerine saldırmak için uçağı yönlendirin.

Oylama & Yorumlar

Far Cry 5 XBox One Oyunu

Far Cry 5 XBox One Oyunu
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Not yet rated
Far Cry 5 XBox One Oyunu Far Cry 5 XBox One Oyunu 249,00 ₺ 259,00 ₺