Ps3 Medieval Moves: Deadmund’s Quest

  • 29,00 ₺

Sepete At

Hemen Al

{{atr.name}}

Prince Edmund'un doğduğu topraklara karanlık çökmüş olsa da siz eşsiz, renkli ve aksiyon dolu bir deneyime hazır olun. PS3'teki Medieval Moves sizi fenerlerin ışıklarının kadim burçların ötesinden görülebildiği, avluların iskelet düşmanlar ve heyecanlı olasılıklarla dolu olduğu bir alacakaranlık dünyasına yolluyor.

{{v.name}}
Medieval Moves'u muhteşem stereoscopic 3D seçeneği ile oynayın ve bu muazzam oyunun ekrandan taştığına şahit olun. Bembeyaz iskeletler size doğru atlıyor, oklar fırlatıldığında havayı yararak ardında belli belirsiz bir iz bırakıyor ve muhteşem kaleler yepyeni bir boyuta erişiyor.   
Yerine getirdiğiniz cesaret isteyen görevler ayrı bir şovu hak ediyor; Medieval Moves'un Cinematics bölümündeki oyun içi videoları izleyerek o zamana kadar şahit olduğunuz hikayeye göz atabilirsiniz, böylece görevinizin yeni bölümüne başlamadan önce neler olduğunu hatırlayabilirsiniz. Bu oyun içi videolarda cesurca göğüs gerdiğiniz zorlukları stereoscopic 3D olarak izleyebilirsiniz.
Zırh giydiren Squires, deneyimli Knights ve kudretli Champions olarak hazırlanan üç zorluk derecesiyle Medieval Moves, her yaştan kahramanlar için masallardaki gibi bir macera sunuyor.
{{e.bank.sub_title}}
Ay Taksit Toplam
{{ o.term }} {{o.value}} {{o.total}}

Çok İyi({{ ratings[5].count }})

{{ratings[5].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[4].count }})

{{ratings[4].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[3].count }})

{{ratings[3].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[2].count }})

{{ratings[2].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[1].count }})

{{ratings[1].percent}}%

{{ content.rating }}

  • {{ c.user }}

    {{ c.created }}

    {{ c.text }}

AKSESUARLAR

{{content.c_sale_price}}

SON GEZDİKLERİNİZ

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}