Ps4 The Witcher 3 Wild Hunt

  • 99,00 ₺

  • 129,00 ₺

Sepete At

Hemen Al

{{atr.name}}
 
 

Açıklama

The Witcher 3: Wild Hunt Game + Expansion Pass paketinde de mevcuttur.

The Witcher 3: Wild Hunt, nefes kesici bir görsel evrende geçen, anlamlı tercihler ve etkili sonuçlarla dolu öykü tabanlı, yeni nesil açık dünya rol yapma oyunudur. The Witcher'da ticaret şehirleri, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilmeyi bekleyen unutlmuş büyük mağaralarla dolu geniş bir açık dünyada kehanetin çocuğunu bulma görevi verilmiş profesyonel bir canavar avcısı olursunuz.

{{v.name}}


Oyun Hakkında

The Witcher 3 Wild Hunt hikaye odaklı,etkileyici görsellerle bezenmiş, anlamlı seçimler ve çarpıcı sonuçlarla dolu yeni nesil açık dünya rol yapma oyunudur. The Witcher'da ticaret şehirleriyle dolu devasa açık bir dünyada, korsan viking adalarında, tehlikeli dağ geçitlerinde ve unutulmuş mağaralarda kehanette belirtilen çocuğu bulmakla görevlendirilmiş prefesyonel yaratık avcısı olan Rivia'lı Geralt ile oynayacaksınız.

Özellikler
İyi Eğitilmiş Kiralık Canavar Avcısıyla Oynayın
Çok küçük yaşlarda eğitilmeye başlamış, mutasyona uğrayarak olağanüstü yeteneklere, güce ve reflekslere sahip witcherlar yaratıklar tarafından istila edilmiş dünyaya karşı koymaktadırlar.
Profesyonel bir canavar avcısı olarak geliştirilebilir silahlarınızla, mutasyon iksirlerinizle ve savaş büyülerinizle düşmanlarınızı vahşice yok edin.
Dağ geçitlerini işgal eden doğa üstü güçlere sahip avcılardan, kalabalık kasabaların karanlık sokaklarında gizlenen birçok egzotik yaratığı avlayın.
Paranızı silahlarınızı geliştirmeye, özel zırhlar almaya veya at yarışlarına, kart oyunlarına, kavgalara ve gecenin getirdiği diğer zevklere harcayın.
 


Tamamıyla Yeni Nesile Göre Yaratıldı
Sadece yeni nesil donanıma uygun olarak hazırlanan REDengine 3 The Witcher dünyasının organik ve nüanslı görselliğini sunmakta, hayat kadar gerçekçi bir fantezi yaratmakta.
Dinamik hava değişim sistemleri ve gün/gece döngüleri kasaba sakinlerinin ve vahşi doğanın yaratıklarının davranışlarını direkt etkiliyor.
Hem ana hikayesinde, hem de yan hik
ayelerindeki zengin seçim imkanlarıyla daha önceden hiç olmadığı kadar oyunun devasa dünyasını etkileyebileceksiniz

{{e.bank.sub_title}}
Ay Taksit Toplam
{{ o.term }} {{o.value}} {{o.total}}

Çok İyi({{ ratings[5].count }})

{{ratings[5].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[4].count }})

{{ratings[4].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[3].count }})

{{ratings[3].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[2].count }})

{{ratings[2].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[1].count }})

{{ratings[1].percent}}%

{{ content.rating }}

  • {{ c.user }}

    {{ c.created }}

    {{ c.text }}

AKSESUARLAR

{{content.c_sale_price}}

SON GEZDİKLERİNİZ

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}