Ps4 Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition

Ps4 Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition

59,00 ₺ 149,00 ₺ 60% indirim
AçıklamaCall of Duty®: Infinite Warfare Digital Legacy Edition'da Call of Duty®: Infinite Warfare ve Call of Duty®: Modern Warfare ® Remastered* bulunur.Satın alarak şu Bonus öğelerini alın:- Terminal Bonus Haritası- Zombies in Spaceland Paketi
free-delivery Ücretsiz gönderi
Ürün Detayları

Açıklama

Call of Duty®: Infinite Warfare Digital Legacy Edition'da Call of Duty®: Infinite Warfare ve Call of Duty®: Modern Warfare ® Remastered* bulunur.


Satın alarak şu Bonus öğelerini alın:

- Terminal Bonus Haritası

- Zombies in Spaceland Paketi


Infinite Warfare üç benzersiz oyun modu sunar: Sefer, Çok Oyunculu ve Zombiler.


Sefer modunda oyuncular Yüzbaşı Reyes olarak oynayarak ölümcül, son derece çetin uzay ortamlarının üstesinden gelmeye çalışırken amansız bir düşmana karşı kalan koalisyon güçlerine liderlik ediyor.


Çok Oyuncu modunda akışkan momentum tabanlı bir hareket sistemiyle oyuncu odaklı harita tasarımı, derin kişiselleştirme imkanı ve yoğun bir oyun deneyimi yaratan yepyeni bir çarpışma sistemi bir araya geliyor. Her bir Savaş Makinesi, tamamen farklı oyun tarzları için tasarlanmış, oyuncu tarafından giyilen son teknoloji taktik savaş giysisidir.


Zombies modunda geçmişe yolculuk yaparak 1980'lerin eğlence parkında zombilerle savaşın.


Oyun içi satın alma opsiyonu


HDTV Output 720p, 1080i, 1080p

Network Players TBC

DUALSHOCK®4 Vibration Function


Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.

Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.

Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.

Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.


Oylama & Yorumlar

Ps4 Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition

Ps4 Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Not yet rated
Ps4 Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition Ps4 Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition 59,00 ₺ 149,00 ₺